Apple'in Yeni Kulaklığı Powerbeats 4 Ortaya Çıktı Apple'in Yeni Kulaklığı Powerbeats 4 Ortaya Çıktı

Apple'in Yeni Kulaklığı Powerbeats 4 Ortaya Çıktı


Beats’i satın aldıktan sonra ses teknolojileri konusunda önemli adımlar atan Apple, son olarak AirPods Pro ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkmıştı. Sektördeki rakiplerine oranla hayli pahalı sayılabilecek bir etiketle raflardaki yerini alan AirPods Pro, herşeye rağmen satışlarıyla Apple’ı memnun etmeyi başardı.

Apple’ın yeni kablosuz kulak içi kulaklığı geçtiğimiz gün FCC’de ortaya çıktı. Tasarım olarak Powerbeats3 ile neredeyse aynı olan Powerbeats4’ün ne gibi teknik özellikler sunduğu ise henüz netleşmiş değil.

Hali hazırda Powerbeats Pro 249 dolar, Powerbeats3 ise 199 dolardan satılmakta. Ayrıca AirPods Pro da 249 dolarlık fiyat etiketine sahip.

Dolayısıyla Apple’ın tanıtacağı yeni kulaklığı da 249 ile 299 dolar arasında bir etikete sahip olabilir.

Öte yandan şunu da hatırlatmamız gerekiyor. Powerbeats serisi genel anlamda AirPods kadar yetenekli değil. Fakat yine de iPhone modelleri ile tam uyumlu olarak çalışıyor. Özellikle spor için bir kulaklık arıyorsanız Powerbeats serisine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Elbette Apple ürünlerinin her zaman olduğu gibi ortalamanın üzerinde bir etikete sahip olduğunu unutmamak gerekiyor. Malum, aynı kalitedeki pek çok marka benzer ürünleri daha düşük fiyatlardan satıyor. Dolayısıyla burada tercih tamamen kullanıcıya kalmış durumda.

Yorum Gönder

0 Yorumlar