Assassin’s Creed ve Far Cry Oyunları Geliyor Assassin’s Creed ve Far Cry Oyunları Geliyor

Assassin’s Creed ve Far Cry Oyunları Geliyor


Oyun dünyasının önemli geliştiricilerinden biri olan Ubisoft, son yayınladığı mali raporda 2020’de 5 farklı AAA oyun çıkaracağını duyurmuştu. Bu oyunlardan zaten 3’ü daha önce açıklanmıştı.

Ubisoft geçtiğimiz yıl Watch Dogs Legion, Gods & Monsters ve Rainbow Six Quarantine oyunlarını resmiyete kavuşturmuştu.

Bu 3 oyunun haricinde Ubisoft’un hangi 2 oyunu çıkacağı büyük merak konusuydu. Genel kanı ise duyurulmayan oyunların Assassins Creed ve Splinter Cell olduğu yönündeydi.

Ubisoft’a yakınlığıyla bilinen Kotaku yazarı Jason Schreier Ubisoft’un önümüzdeki dönemde duyuracağı oyunlara ilişkin bir açıklamada bulundu.

Schreier, yeni bir Splinter Cell duyurusu bekleyenlerin hayal kırıklığına uğrayacağını belirterek, Ubisoft’un duyuracağı oyunların Assaassin’s Creed ve Far Cry olduğunu yazdı.

Zaten Ubisoft’un 2020’de yeni bir Assassin’s Creed oyunu çıkaracağı gün gibi aşikardı. Hatta sızdırılan son raporlarda oyunun Viking döneminde geçeceği ve isminin de Ragnarok olacağı iddia edilmişti.

Fakat yeni Far Cry oyununun herkes için sürpriz olacağını söyleyebiliriz. Zira geçtiğimiz yıl satışa sunulan Far Cry oyunu çok da beğenilmemişti. Buna rağmen Ubisoft’un bu kadar kısa süre içerisinde yeni bir Far Cry oyunu duyuracak olması çok da mantıklı durmuyor. Yine de bekleyip göreceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar