Oppo Reno 3 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı Oppo Reno 3 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı

Oppo Reno 3 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı


Oppo kısa süre önce Find X2 modelinin lansmanını ertelemesiyle gündeme geldi. MWC 2020’nin iptal edilmesinin ardından lansmanını erteleyen Oppo, diğer yandan yeni modeli için çalışmaları sürdürüyor. 2 Mart’ta Hindistan’da tanıtılacak olan Oppo Reno 3 Pro özellikleri ile birlikte karşımıza çıktı.

Oppo’nun yeni modeli ile ilgili açıkladığı tek detay 44 Megapiksellik ön kamera ile geleceği. Şirket şimdilik Reno 3 Pro’ya dair hiçbir bilgi vermese de ortaya çıkan fotoğraflar hem telefonun neye benzeyeceğini hem de temel özelliklerini bizlere gösterdi. Oppo Reno 3 Pro özellikleri ile ilgili detaylara baktığımızda telefonun 64 Megapiksel çözünürlüğünde bir ana kamera ile geleceğini görüyoruz. Telefonun arkasında dörtlü bir kurulum bizi karşılayacak.

Sızan görüntü Reno 3 Pro’nun 30W VOOC Flash Charge 4.0 destekleyeceğini de gösteriyor. Ayrıca 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı kombinasyonu da fotoğraflarda dikkat çeken detaylar arasında. Ancak, telefonun farklı RAM alternatifleri de olabilir.

Oppo Reno 3 Pro modeli hali hazırda Çin’de satılıyor. Fakat, Hindistan’da tanıtılacak olan versiyon yukarıdaki özellikler ile Çin’deki modelden ayrılacak. Telefonun gücünü hangi işlemciden alacağı şimdilik bilinmiyor. Burada da beklentiler Çin’deki versiyondan farklı bir işlemci kullanılması.

Yorum Gönder

0 Yorumlar