Oppo Reno 3 Vitality Tanıtımı Yapıldı. İşte Fiyatı ve Özellikleri Oppo Reno 3 Vitality Tanıtımı Yapıldı. İşte Fiyatı ve Özellikleri

Oppo Reno 3 Vitality Tanıtımı Yapıldı. İşte Fiyatı ve Özellikleri


Son dönemin parlayan isimlerinden biri olan Oppo orta segmentteki model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bir süre önce ülkemizde de kurumsal olarak hizmet vermeye başlayan Çinli üretici geçtiğimiz gün orta segmente hitap eden yeni modelini tanıttı.

Oppo Reno3 Vitality özellikleri ve fiyatı ile orta segmente hitap eden bir model. Gücünü Qualcomm 765 yonga setinden alan model sistemini 8GB RAM ile destekliyor. Telefonun dahili depolama alanı ise 128GB.

Reno3 çizgisindeki diğer modeller gibi su damlası çentiği şeklinde bir tasarıma sahip olan Reno3 Vitality’de dikey olarak konumlandırılmış 4’lü ana kamera modülü yer alıyor.

Oppo yeni Reno modelinde ana kamerayı 48MP’le indirgemeyi tercih etmiş. Ön kameraya baktığımızda ise 32MP’lik selfie kamerasıyla karşılaşıyoruz.

1080 x 2400 piksel çözünürlüğünde 6.4 inçlik Süper AMOLED ekranın kullanıldığı model 4025 mAh’lık pilden besleniyor. Bu bataryanın 30W hızlı şarj desteğine sahip olduğunu da belirtelim.

Tasarımı ve özellikleriyle orta segmentin üst sıralarına hitap eden Oppo Reno3 Vitality fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Oppo orta segmentteki yeni modeli için 430 dolarlık bir etiket belirlemiş. Açıkçası bu etiketin ortalamanın bir tık üzerinde olduğunu söyleyebiliriz. Zira diğer Çinli üreticilerin aynı donanıma sahip modellerini daha düşük fiyatlara bulmak mümkün. Elbette burada telefon kasasında kullanılan malzemenin kalitesini de göz ardı etmemek gerekiyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar