Oppo'nun Yeni Amiral Gemisi Find X2 Nihayet Tanıtımı Yapılacak Oppo'nun Yeni Amiral Gemisi Find X2 Nihayet Tanıtımı Yapılacak

Oppo'nun Yeni Amiral Gemisi Find X2 Nihayet Tanıtımı Yapılacak


Oppo’nun amiral gemisi modeli Find X2 sonunda tanıtılıyor. Snapdragon 865 yonga setinden güç alacak olan telefon, çözünürlük, ekran yenileme hızı, renk ve yüksek dinamik aralığı açısından Oppo'nun bugüne kadar ürettiği en iddialı model olma özelliğini de taşıyor.

Çinli üreticinin gelişmiş fotoğrafçılık teknolojilerine olan yatırımlarını kararlı bir şekilde sürdürüyor. Özelleştirilmiş bir amiral gemisi görüntü sensörü ile donatılan Find X2 Pro, Oppo’nun bugüne kadarki en gelişmiş fotoğraf teknolojilerine sahip cihazı olacak. Bu modelin DxOMark’ta zirveye aday olduğunu şimdiden söyleyebiliriz.

Oppo, 6 Mart Cuma günü YouTube üzerinden Türkiye saati ile 12:30’da herkese açık olarak bir video konferans düzenleyecek. Bu video konferansta yeni Oppo modelleri görücüye çıkmış olacak.

Oppo’nun bu modellerini ülkemize getirip getirmeyeceği ise henüz netlik kazanmış değil. Fakat genel kanı Oppo Türkiye’nin Find X2 modellerini ülkemizde de satışa sunacağı yönünde.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına giriş yapan Oppo, Sıla’nın rol aldığı reklam filmleriyle bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Diğer Çinli üreticiler gibi agresif fiyat politikası ile uygun fiyatlı ürünler satışa sunan Çinli firma, kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine de ulaşmayı başardı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar