Samsung Galaxy M31 Tanıtımı Yapıldı. İşte Özellikleri ve Fiyatı Samsung Galaxy M31 Tanıtımı Yapıldı. İşte Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy M31 Tanıtımı Yapıldı. İşte Özellikleri ve Fiyatı


Son dönemde orta segmentteki akıllı telefon yelpazesini hatırı sayılır oranda genişleten Samsung bunlara bir yenisini daha ekledi. Güney Koreli teknoloji devi merakla beklenen 6000 mAh’lık devasa bataryaya sahip yeni modeli M31’i tanıtı.

Samsung’un orta segmentteki yeni modeli Galaxy M31 özellikleri ve fiyatı ile dikkatleri üzerine çekti. Gücünü Samsung’un kendi üretimi olan Exynos 9611 yonga setinden alan telefon sistemini 6GB RAM’le destekliyor. 64GB’lık dahili depolama alanına sahip olan modelde microSD kart desteği de bulunuyor. Ayrıca dileyen kullanıcılar için 128GB’lık ikinci bir opsiyonun bulunduğunu da belirtelim.

FHD+ çözünürlükte 6.4 inçlik SuperAMOLED ekranla gelen telefonda damla çentik şekilnde bir tasarım tercih edilmiş. Bu çentik içerisinde 16MP’lik selfie kamerası yer alıyor.

Telefonun arka tarafına geçtiğimizde ise 64MP’lik ana kameranın öncülük ettiği 4’lü ana kamera modülü ile karşılaşıyoruz. Burada 64MP + 16MP + 8MP + 5MP’lik ana kamera bulunuyor.

Samsung One UI 2 ara yüzüyle gelen telefon kutudan ilk çıktığında Android 10 ile çalışıyor. 6000 mAh kapasitesine sahip ortalamanın üzerinde bir pilden beslenen modelin 15W hızlı şarj özelliği bulunuyor.

İlk olarak Hindistan’da satışa sunulacak olan Galaxy M31 fiyatı için 208 dolarlık bir etiket belirlenmiş durumda. Elbette telefonun Avrupa’daki fiyatı biraz daha farklı olacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar