Samsung Galaxy M31'in Fiyatı ve Özellikleri Ortaya Çıktı. Samsung Galaxy M31'in Fiyatı ve Özellikleri Ortaya Çıktı.

Samsung Galaxy M31'in Fiyatı ve Özellikleri Ortaya Çıktı.


Orta segmentteki model yelpazesini genişleten Samsung bu sayede zirvedeki yerini korumak istiyor. Çünkü akıllı telefon satışlarındaki en büyük pay, uygun fiyatlı orta segment modellerden geliyor.

Nitekim Samsung’un bu kapsamda tanıtmaya hazırlandığı modellerinden birisi de Galaxy M31 diyebiliriz. İlk olarak 25 Şubat’ta Hindistan’da satışa sunulacak olan model, sonradan küresel pazarda da boy gösterecek. Çıkışına 1 haftadan daha kısa bir süre kalan M31’in tüm özellikleri ve fiyatı belli oldu.

Galaxy M31 gücünü Samsung tarafından üretilen Exynos 9611 yonga setinden alıyor. Sistemini 6GB RAM ile destekleyen modelin dahili depolama alanı ise 128GB.

1080 x 2340 piksel çözünürlüğünde, Infinity – U Super AMOLED ekranla gelen telefon 6000 mAh’lık devasa bir bataryadan besleniyor. Ayrıca bu bataryanın 15W hızlı şarj teknolojisini desteklediğini de belirtelim.

Telefonun arka kısmına geçtiğimizde dikdörtgen şeklinde konumlandırılmış 4’lü ana kamera modülü ile karşılaşıyoruz. Burada 64MP’lik ana kameraya 8MP’lik ultra geniş, 5MP’lik derinlik ve 5MP’lik makro kamerası eşlik ediyor. Telefonun ön tarafında ise 32MP’lik selfie kamerası yer alıyor.

Kutudan ilk çıktığında One UI 2.0 destekli Android 10 ile çalışacak olan model kırmızı, mavi ve siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle gelecek.

Son olarak Galaxy M31 fiyatı hakkında da bilgi verelim. Samsung M31’i Hindistan’da 208 dolarlık etiketle satışa sunacak. Elbette telefonun Avrupa ve dolayısıyla da Türkiye’deki etiketi biraz daha farklı olacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar