Samsung Galaxy Z Flip Videosu Ortaya Çıktı Samsung Galaxy Z Flip Videosu Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Z Flip Videosu Ortaya Çıktı


Bir süredir hakkında birçok bilginin yayıldığı Samsung Galaxy Z Flip, markanın katlanabilir ekranlı ikinci modeli olacak. Detayları belli olmaya başlayan ve Şubat ayında düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılması beklenen yeni modelin videosu internete düştü. Samsung'un Fold modelinden sonra ikinci katlanabilir ekranlı telefonu olan Galaxy Flip Z, 11 Şubat'ta ABD'nin San Francisco şehrinde düzenlenecek Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. 

Motorola'nın yeni nesil RAZR modelini andıran istiridye kapaklı bir telefon olan Samsung Galaxy Z Flip'in iç yüzü tamamen ekrandan oluşuyor. Tam ortadan katlandığında ön dış yüzünde küçük bir bilgi ekranı olduğu görülen telefonun ekranın tam ortasında delik şeklinde bir kamera görülüyor.

Twitter'da Ben Geskin isimli teknoloji sızıntıları paylaşan bir hesap tarafından internette yayınlanan videoda telefonun dış gövdesi ve ekranı net bir şekilde görülüyor. Telefonun bugüne kadar birçok özelliği ortaya çıkmıştı. Ama videosu ilk kez paylaşılıyor. Bu video ile beraber telefonun merak edilen bir yönü de kalmamış oldu. 

Henüz resmi olarak tanıtılmayan telefonun biraz kalın bir çerçeveye sahip olduğu da görülüyor. Yeni nesil Motorola RAZR'dan farklı olarak ön yüzünde ikinci bir ekran bulunmayan telefonda sadece küçük bir bilgi ekranının olduğu görülüyor.

Samsung Galaxy Z Flip - First Hands On Video pic.twitter.com/4b8Uzt5kRB

Samsung Flip Z bilinen teknik özellikleri ise şu şekilde;

Samsung'un ikinci katlanabilir ekranlı telefonu olacak Flip Z ile ilgili bugüne kadar ortaya çıkan bilgileri bir araya getirecek olursak karşımıza şunlar çıkıyor: 6.7 inç 2336 x 1080 piksel Dinamik AMOLED esnek ekran, Snapdragon 855 Plus işlemci, 8 GB RAM, 256 BG depolama, 12 MP ultra geniş açı + 12 MP kamera olmak üzere dual ana kamera, 10 MP ön kamera, 1.05 inç sAMOLED bilgi ekranı, 3.300 mAh pil, 15W kablolu, 12W kablosuz şarj desteği.

Resmi olmayan teknik verilerin kesin olmadığını belirtelim. 11 Şubat'taki etkinlikten sonra Samsung Galaxy Flip Z ile ilgili tüm teknik bilgiler net bir şekilde ortaya çıkacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar