GSM Operatörlerinden Sağlıkçılara Destek GSM Operatörlerinden Sağlıkçılara Destek

GSM Operatörlerinden Sağlıkçılara Destek


Şu anda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de koronavirüs salgınıyla mücadele hat safhada. Hergün bu salgın ile ilgili yeni tedbirler açıklanıyor. Genel olarak halka evden çıkmayın çağrısı yapılsa da evden çıkıp, hastalığın tam ortasına atılmak zorunda olan bir meslek grubu var.

Evet sağlıkçılardan bahsediyoruz. Kuşkusuz şu süreçte en büyük risk altında bulunan meslek grubu sağlıkçılar.

Şimdiye kadar sağlıkçılar için hükümet cephesinden bazı motive edici duyurular gelmişti. Ayrıca son birkaç gündür her akşam saat 21:00 sularında pencere ve balkonlarımızdan sağlıkçıları alkışlıyoruz.

Sağlıkçılar için bir güzel haber de operatörlerden geldi. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından yapılan açıklamada sağlık çalışanlarına 5GB data ve 500 dk hediye edileceği belirtildi.

Şu süreçte operatörlerimizin sağlıkçılar için böyle bir jest düşünmesi yerinde olmuş. Lakin bu jestlerin devamı da gelmeli. Yani bu jest bir defa ile sınırlı kalmamalı. Çünkü salgın sürecinde sağlıkçılar değim yerindeyse kelle koltukta çalışıyorlar. Bizler evlerimizden bile çıkmaya çekinirken, onlar hergün virüs dolu ortamlara adım atıyorlar.

Yorum Gönder

0 Yorumlar