Realme 6i Özellikleri Resmileşti Realme 6i Özellikleri Resmileşti

Realme 6i Özellikleri Resmileşti


Uygun fiyatlı modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran realme model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Hali hazırda ülkemizde de bir dizi modelle boy gösteren Çinli üretici, 17 Mart’ta uygun etikete sahip yeni cihazı 6i’yi tanıtacak.

Şimdiye kadar realme 6i özellikleri ile ilgili pek çok detay sızdırılmıştı. Nitekim realme’nin yaptığı yeni paylaşımla bu özellikler kesinlik kazandı.

Çinli üretici tarafından yapılan paylaşımda da görüldüğü üzere realme 6i MediaTek tarafından üretilen Helio G80 yonga setinden güç alacak. 48MP’lik yapay zeka destekli ana kameranın eşlik ettiği 4’lü kamera modülü ile gelecek olan telefonda 5000 mAh kapasitesine sahip ortalamanın üzerinde bir batarya bulunacak.

18W hızlı şarj desteğiyle gelecek olan telefon selefi 5i gibi damla çentikli bir tasarıma sahip olacak. Aslında artık damla çentik modasının geçtiğini söyleyebiliriz. Şu aralar delikli ekran tasarımı daha çok dikkat çekiyor.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Hali hazırda realme 6i fiyatı netleşmiş değil. Muhtemelen telefon hakkındaki tüm detayları önümüzdeki Salı günü gerçekleşecek olan etkinlikte öğreneceğiz. realme’nin 6i modelini ülkemizde de satışa sunmasını bekliyoruz. Telefonun fiyatı da kuvvetle muhtemel 2000 TL’nin altında olacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar