Samsung Galaxy M21'in Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı Samsung Galaxy M21'in Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy M21'in Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı


Akıllı telefon pazarının lider markalarından biri olan Samsung, orta segmentte sunduğu cihazlar ile de satış rakamlarını arttırmaya çalışıyor. Bu anlamda amiral gemilerinin yanında “bütçe dostu” akıllı telefonlar da üreten Samsung, son olarak Galaxy M21 adlı telefonunu tanıtmayı planlıyor. Koronavirüs tehlikesinden dolayı Güney Kore’de fabrikasını Hindistan’a taşımak zorunda kalan şirket, söz konusu cihazın tanıtımını da bu ülkede yapmayı düşünüyor.

Samsung’un yeni orta seviye telefonu, ülkemizde de heyecanla bekleniyor. Son dönemlerde amiral gemi telefonların fiyatının yükselmesiyle orta segment cihazlara olan rağbet giderek artıyor. Türkiye ve benzeri pazarlarda da satış rakamlarını arttırmak isteyen üreticiler ise insanların bütçesine daha uygun telefonları piyasaya sürmeyi tasarlıyor. Bu anlamda harekete geçen Samsung, M serisi ile orta-üst seviye telefon almak isteyen potansiyal müşterilere göz kırpıyor.S

Sözgelimi bu politikaya göre çıkacak olan telefonlardan biri olan Galaxy M21’in tanıtım tarihi de belli oldu. Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy M21, 16 Mart 2020 tarihinde Hindistan’da tanıtılacak.

Exynos 9611 işlemcisinden gücünü alacak olan telefon, 4-6GB RAM ve 64-128GB dahili depolama opsiyonları ile gelecek. Kamera noktasında üçlü kamera kurulumu beklenirken, 48MP ana kameraya 20MP selfie kamerası eşlik edecek. 6.000 mAh bataryasıyla dikkat çeken cihazın Android 10 ile geleceğini de söyleyebiliriz. Galaxy M21’in fiyatı ve Türkiye’ye geliş tarihi hakkında ise henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar