Uygun Fiyatı İle Samsung Galaxy A41 Ortaya Çıktı Uygun Fiyatı İle Samsung Galaxy A41 Ortaya Çıktı

Uygun Fiyatı İle Samsung Galaxy A41 Ortaya Çıktı


Akıllı telefon pazarının zirvesinde yer alan Samsung orta segmentteki model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Güney Koreli teknoloji devi uygun fiyatlı model sayısını arttırarak Asya pazarındaki müşteri kitlesini genişletmeyi hedefliyor.

Bu bağlamda tanıtılacak olan cihazlardan birisi de Galaxy A41. Geçtiğimiz ay Galaxy A41’in ilk görselleri Geekbench’te ortaya çıkmıştı. Şimdi ise telefon hakkında çok daha fazla detay sızdırıldı.

Samsung’un uygun fiyatlı modeli MediaTek tarafından geliştirilen giriş seviyesi yonga seti Helio P65’ten güç alacak. Sistemini 4GB RAM ile destekleyecek olan model 64GB’lık dahili depolama alanına sahip olacak. Kutudan ilk çıktığında Andorid 10 ile çalışması beklenen modelin bataryası ise 3500 mAh.

Damla çentik tasarımla gelecek olan yeni Samsung modelinde 25 MP’lik selfie kamerasına, 48MP’lik ana kameranın öncülük ettiği 3’lü kamera modülü eşlik edecek.

6.1 inçlik ekranla gelecek olan telefonda yüz tanıma özelliği de bulunacak. Samsung giriş seviyesindeki modelinde parmak izi okuyucusuna ise yer vermeyecek.

İlk etapta Asya pazarında satışa sunulması beklenen telefonun fiyatı ise henüz netleşmiş değil. Fakat genel kanı A41 fiyatının 150 doların altında olacağı yönünde.

Muhtemelen Samsung Türkiye bu telefonu ülkemizde de satışa sunabilir. Fakat ülkemizdeki fiyatı Asya pazarındaki kadar uygun olur mu işte orası çok da net değil.

Yorum Gönder

0 Yorumlar