Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy M31 Artık Resmiyet Kazandı Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy M31 Artık Resmiyet Kazandı

Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy M31 Artık Resmiyet Kazandı


Samsung şu aralar orta segment modellere ağırlık vermiş durumda. Kısa süre önce yeni S serisi ile birlikte Z Flip modelini tanıtan Güney Koreli teknoloji devi, şimdilerde orta segmente hitap eden uygun fiyatlı model yelpazesini genişletiyor.

Bu modellerden biri olan Galaxy A31 kısa süre önce bazı sertifika kurumlarında ortaya çıkmıştı. Yetkili mercilerden onay alan telefon sonunda Samsung’un resmi sitesinde de ortaya çıktı.

Samsung’un bütçe dostu yeni modeli gücünü MediaTek tarafından üretilen Helio P65 yonga setinden alacak. Görünen o ki Güney Koreli şirket fiyatı kırmak için Exynos ya da Qualcomm yerine MediaTek yonga setini tercih etmiş.

Sistemini 4GB RAM ile destekleyecek olan modelde 64GB dahili depolama alanı yer alacak. Arka tarafında 48MP + 5MP’lik çift ana kamera kurulumuyla gelecek olan model 5000 mAh kapasitesine sahip ortalamanın üzerinde bir bataryadan beslenecek.

Samsung’un yeni modelini Avrupa’da nasıl bir etiketle satışa sunacağı henüz netlik kazamış değil. Fakat benzer özelliklere sahip Çinli üreticilerin modelleri 1000 ile 1500 TL arasında fiyatlardan satılıyor. Hatta aynı paralara Qualcomm imzalı Snapdragon 6XX yonga seti kullanan modeller de almak mümkün. Dolayısıyla Samsung Türkiye’nin bu model için nasıl bir fiyat politikası güdeceği hayli önemli.

Yorum Gönder

0 Yorumlar