Xiaomi Mi 10 Pro'nun Tanıtım Videosu Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi 10 Pro'nun Tanıtım Videosu Ortaya Çıktı


Akıllı telefon pazarının yükselen isimlerinden biri olan Xiaomi, kısa süre önce yeni amiral gemisi modelini tanıtmıştı. Özellikle 108MP’lik ana kamerasıyla ön plana çıkan Xiaomi Mi 10 Pro, çıktığı gibi DxOMark’ta da zirveye yerleşmişti.

Çinli üretici geçtiğimiz gün yeni amiral gemisi modeli için yeni bir reklam filmi yayınladı. Dilerseniz bu reklam filmine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Xiaomi bu reklam filminde “Dünyanızı 108MP görün” mottasına odaklanmak istemiş. Her ne kadar reklam videosu yaklaşık olarak 2 dakika uzunluğunda olsa da telefonun kamerasının ön plana çıkarıldığı bölümler 8 – 10 saniye sürüyor.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Hali hazırda Mi 10 Pro şimdilik Çin’de satışa sunulmuş durumda. Telefonun global etkinliği ise 27 Haziran’da gerçekleşecek. Dolayısıyla Xiaomi Mi 10 ve 10 Pro Avrupa fiyatı da bu tarihte belli olacak.

Xiaomi’nin son birkaç yılda Avrupa’ya yaptığı yatırımları göz ardı etmemek gerekiyor. Genel itibariyle agresif fiyat politikasına sahip olan Çinli üretici kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine erişmeyi başarmıştı. Öyle ki Türkiye pazarında bile sıfır reklam stratejisiyle binlerce kullanıcıya ulaştı. Muhtemelen önümüzdeki dönemde Xiaomi, Samsung gibi katı fiyat politikasına sahip şirketleri de geride bırakacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar