Xiaomi Note 8 Pro İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı Xiaomi Note 8 Pro İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Xiaomi Note 8 Pro İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı


Android telefonlar için önemli olan güncellemeler kullanıcılar tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Android işletim sisteminin son sürümü olan Android 10 çoğu akıllı telefon için yayınlanmadı ancak dünyada uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri arasında başarıya ulaşmış Xiaomi Redmi Note 8 Pro Android 10 güncellemesi yayınlandı.

Redmi Note 8 Pro, MIUI 11 kullanıcı arayüzü ile çalışıyor olsa da, Çin dışında her yerde işletim sistemi olarak Android 9 Pie ile karşımıza . Bu kapsamda Redmi Note 8 Pro Android 10 güncellemesi bekleniyor. Android 10 güncellemesinin dünya genelindeki Redmi Note 8 Pro’lara sunulması için çalışmalar aylardır devam ederken, çeşitli aksaklıklardan dolayı ertelendi. Orta segmentin en popüler telefonu için bugün sevindirici bir haber daha geldi.

MIUI 11 v.11.0.2.0.QGGEUXM sürüm numarasını ile gelen ve 1.9 GB boyutunda olan Android 10 güncellemesi ilk olarak Pakistan’da yayınlandı. Şubat ayının güvenlik yamalarını ve Android 10 işletim sistemi özelliklerini Redmi Note 8 Pro ile buluşturan güncelleme Hindistan için yerelleştirilmiş bir ödeme güvenliği simgesini de getiriyor.

Henüz Türkiye’ye gelmeyen güncelleme için bir tarih yok. Ancak Xiaomi’nin güncellemeleri vermeye başlamış olması, modeller için işlerin yolunda

Yorum Gönder

0 Yorumlar