Xiaomi Redmi K30 Pro Fiyatı Ortaya Çıktı Xiaomi Redmi K30 Pro Fiyatı Ortaya Çıktı

Xiaomi Redmi K30 Pro Fiyatı Ortaya Çıktı


Xiaomi’nin yeni üst segment modeli Redmi K30 Pro yarın resmiyet kazanacak. Şimdiye kadar Xiaomi Redmi K30 Pro hakkında pek çok detay zaten sızdırılmıştı. Yani telefonun tasarımından teknik özelliklerine varana kadar pek çok konuya hakimiz denilebilir. Redmi K30 Pro hakkında bilmediğimiz tek şey ise fiyatıydı. Nitekim geçtiğimiz gün sızdırılan bir raporla bu da ortaya çıktı.

Xiaomi’nin üst segmentteki yeni modeli Redmi K30 Pro fiyatı belli oldu. Çinli üretici diğer üst segment modellerinde olduğu gibi Redmi K30 Pro’da da agresif bir fiyat politikasıyla karşımıza çıkıyor.

Sızdırılan bilgilere göre 8GB RAM’le gelecek olan standart Xiaomi Redmi K30 Pro fiyatı için belirlenen etiket 520 dolar. Eğer tercihinizi Redmi K30 Pro Zoom’dan yana kullanırsanız bu sefer de 560 dolar ödemeniz gerekecek.

Dip not olarak şunu da belirtelim. Henüz Zoom versiyon ile standart versiyon arasında ne gibi farklılıklar bulunduğu netleşmiş değil. Bunu yarın düzenlenecek olan etkinlikte öğrenmiş olacağız.

Bu arada Xiaomi Redmi K30 Pro modelinin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı da henüz netleşmedi. Lakin satışa çıksa da fiyatı 4500 TL’den aşağı olmayacaktır. Bu da üst segment yeni bir model için hayli uygun bir etiket diyebiliriz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar