30.000 TL'lik Huawei Mate Xs Adeta Yok Sattı 30.000 TL'lik Huawei Mate Xs Adeta Yok Sattı

30.000 TL'lik Huawei Mate Xs Adeta Yok Sattı


Geçtiğimiz günlerde ülkemizde 29.999 TL’den satışa sunulan katlanabilir ekranlı Huawei Mate XS fiyatıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Şimdiye kadar Türkiye’de satışa sunulan en pahalı akıllı telefon unvanını ele geçiren Mate XS’in stokları kısa süre içerisinde tükendi.

Huawei Türkiye’nin online satış mağazasından satışa çıkan telefonu şu anda isteseniz de satın alamıyorsunuz. Zira satış sayfasında gelince bana bildir butonu yer alıyor.

Huawei TR ekibinden konu ile ilgili yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Huawei’nin kendi online mağazasında sınırlı sayıda satışa çıkarılan Huawei Mate Xs büyük talep gördü ve sadece bir günde tükendi. Kısa bir süre sonra tekrar Huawei Online Mağazası’nda satışa çıkarılacak olan Huawei Mate Xs, akıllı telefon ve tablet modlarında güçlü performans ve kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Araba Fiyatına Satılan Huawei Mate Xs Adeta Yok Sattı


8 Nisan 2020 tarihinde HUAWEI Online Mağazası’nda satışa sunulan Huawei’nin katlanabilir telefonu Mate Xs stokları, yüksek talep nedeniyle sadece bir gün içerisinde tükendi.

Demek Türkiye’de 30.000 TL’ye satılan telefonlar da stok sıkıntısı yaşayabiliyor. Bu arada kaç adet Mate XS’in satıldığı şimdilik netlik kazanmış değil. Lakin miktarın çok da fazla olduğunu düşünmüyoruz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar