Huawei P40 Pro Video Performansı İle Adeta Büyülüyor Huawei P40 Pro Video Performansı İle Adeta Büyülüyor

Huawei P40 Pro Video Performansı İle Adeta Büyülüyor


Geçtiğimiz günlerde duyurulan Huawei P40 ailesinin en güçlü modeli olan P40 Pro, özellikle kamera tarafında iddialı bir model. Bu iddiasını DXOMARK platformunda zirveye oturarak taçlandıran modelin video tarafında da inanılmaz bir deneyim sunduğu ortaya çıktı.

Huawei P40 Pro'nun muhteşem video performansı


Titreşim engelleme konusunda iddialı olan cep telefonunun bu kamerasını elinizde sallayarak video çekseniz bile titreşimi engelleme özelliği sunuyor. Ortaya çıkan bir videoda telefonun bu özelliği gözler önüne seriliyor.

Huawei P40 Pro modelini eline alan bir kullanıcı video kayıt ediyor ve elini sallayarak yapılan bu kayıtta görüntü en ufak bir şekilde titremiyor. Hazırlanan videoda hem yatay hem dikey farklı çekimleri görüyoruz ve hiçbirinde kameranın titremediği ve elin hareketini videoya neredeyse hiç yansıtmadığı görülüyor.

Öte yandan Huawei P40 Pro cep telefonunun Haziran ayında satışa sunulacağını belirtelim. Markanın Mate 30 ailesinde olduğu gibi P40 ailesi modellerinde de Google servisleri bulunmuyor. Bu da özellikle Avrupa ülkelerinde bu modelin satışlarının düşük seviyede kalmasına neden olabilecek önemli bir etken.

Yorum Gönder

0 Yorumlar