İddia! 3.Nesil AirPods Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı İddia! 3.Nesil AirPods Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

İddia! 3.Nesil AirPods Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı


Apple’ın en başarılı olduğu alanların başında aksesuarlar geliyor. Gerek Apple Watch serisi gerek de AirPods serisi olsun teknoloji şirketi dünyada birçok trende yön veriyor. Yeni gelen haberlere göre Apple, bu trendin değişimine yol açması beklenen yeni kulaklığını yakın zaman zamanda tanıtmayacak.

3. nesil AirPods’un çıkış tarihi ne zaman?

En yeni nesil AirPods olan AirPods Pro geçtiğimiz dönemde karşımıza çıktı ve kullanıcılar tarafından oldukça sevildi. Şu ana kadar karşımıza çıkan AirPods 1 ve 2. nesilin ardından Pro takısına sahip bir AirPods gördük. Peki AirPods 3. nesil ne zaman karşımıza çıkacak? Bu konu hakkında herkesin güvendiği bir kişiden tahmin geldi. Apple Analisti Ming-Chi Kuo, 3. nesil AirPods için bir süre daha bekleyeceğimizi ve bu tarihin 2021 yılı olacağını söyledi.

Bu tahminlerin arkasındaki en büyük sebep ise Apple’ın izleyeceği yol oldu. Apple, tüm dünyada salgın bir hastalık varken, yeni kulaklığın tanıtımına gölge düşürmek istemiyor. Ayrıca yeni bir model olan AirPods Pro oldukça sevildi ve kullanıcılar tarafından hala tercih edilen bir kulaklık. Apple, 3. nesil AirPods Pro’nun tanıtılmasının, AirPods Pro’ya gölge düşüreceğini de düşünüyor olabilir.

Kısaca baktığımız zaman, yeni nesil bir Apple tam kablosuz kulaklık için bu yıl herhangi bir beklenti içerisine girmemek en doğrusu olacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar