LG'nin Yeni Modeli LG Velvet 5G Şık Tasarımı İle Ortaya Çıktı LG'nin Yeni Modeli LG Velvet 5G Şık Tasarımı İle Ortaya Çıktı

LG'nin Yeni Modeli LG Velvet 5G Şık Tasarımı İle Ortaya Çıktı


Son dönemde akıllı telefon pazarında hayli müşteri kaybına uğrayan LG, radikal adımlar atmaya hazırlanıyor. 

Geçtiğimiz günlerde Güney Koreli teknoloji devinin tamamen yeni ve kendisine has bir tasarım çizgisi üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. Hatta bu tasarımla gelecek olan ilk LG modeli Velvet'a ait bazı çizimler sızdırılmıştı.

Nitekim çok geçmeden LG Velvet'in kendisi de tüm ihtişamıyla ortaya çıktı. LG geçtiğimiz gün 5G destekli orta segment modeli Velvet için ilk tanıtım videosunu yayınladı. Dilerseniz bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

LG'nin Yeni Modeli LG Velvet Tasarımı İle Dikkat Çekiyor!Videoda da görüldüğü üzere LG Velvet, hali hazırda satışta olan LG modellerinden farklı bir tasarım diline sahip. Açıkçası bu tasarımın göze hayli hoş göründüğünü de söyleyebiliriz. En azından sektördeki pek çok kopya telefondan daha farklı bir görünüm sunuyor.

Elbette bu tasarım dilinin LG'yi tekrardan şahlandırmaya yetmeyeceğini biliyoruz. Zira bu şık tasarımın yanında bir de uygun fiyat etiketi olması gerekiyor. Yoksa LG'nin işi yine zor olacaktır.

Hali hazırda orta segment 5G destekli modeller için 500 euro civarında etiketler belirleniyor. Dolayısıyla LG Velvet fiyatı bu ortalamanın altında kalırsa, Güney Koreli şirket hızlı bir tırmanışa geçebilir. Lakin katı fiyat politikasında ısrarcı olurlarsa, o zaman sektörde kan kaybetmeye devam edeceklerdir.

Bu arada dip not olarak belirtmekte yarar var. Hali hazırda mevcut LG modellerinde ana kart arızası vb. aksilikler tamamen giderilmiş durumda.

Yorum Gönder

0 Yorumlar