LG'nin Yeni Modeli Velvet Ortaya Çıktı LG'nin Yeni Modeli Velvet Ortaya Çıktı

LG'nin Yeni Modeli Velvet Ortaya Çıktı


Bir zamanlar akıllı telefon pazarında ilk 5 içerisinde yer alan LG son 3 - 4 senede çok kan kaybetti. Güney Koreli şirket, alttan gelen Çinli üreticilerin baskısını kaldıramadı ve müşteri kitlesini hızlı bir şekilde kaybetmeye başladı.

Başka bir değişle LG'nin de Sony ve HTC ile aynı kaderi paylaştığını söyleyebiliriz. Yine de LG rakiplerine oranla biraz daha mücadeleci çıktı diyebiliriz. Sektördeki güncelliğini yitirmeyen Güney Koreli şirket son dönemde uygun fiyatlı modellere yönelmiş olsa da şimdilerde kendisine tertemiz bir sayfa açmaya hazırlanıyor.

LG Mobil Pazarda Temiz Bir Sayfa Açıyor!


Geçtiğimiz günlerde LG'nin yeni tasarım çizgisine ilişkin birkaç görsel sızdırılmıştı. Şimdi ise bu görsellerin hangi telefona ait olduğu ortaya çıktı. 

Güney Koreli şirket geçtiğimiz gün LG Velvet ismini verdiği yeni telefonunu duyurdu. Daha doğrusu yeni telefonun logosu ve tanıtım tarihi açıklandı. Dilerseniz LG Velvet logosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Şimdilik telefon hakkında çok bir bilgi bulunmuyor. Telefonla ilgili tüm detayların 15 Mayıs'ta ortaya çıkacağı belirtildi. Elbette bu tarihe kadar pek çok sızıntı gerçekleşecektir.

LG'nin yeni telefonunun orta segmente hitap eden zarif bir cihaz olacağı söyleniyor. Zaten Velvet'in tasarımıyla da fark yaratacağını söyleyebiliriz. En azından LG'nin de artık kendine has bir tasarım çizgisi olacak. Belki Velvet ile birlikte LG kaybettiği müşteri kitlesini geri kazanabilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar