Uygun Fiyatlı Lenovo A7 Ortaya Çıktı Uygun Fiyatlı Lenovo A7 Ortaya Çıktı

Uygun Fiyatlı Lenovo A7 Ortaya Çıktı


Akıllı telefon pazarında kendisine has bir müşteri kitlesi bulunan Lenovo, genel itibariyle uygun fiyatlı modeller geliştiriyor. Bu bağlamda karşımıza çıkacak olan yeni model ise Lenovo A7.

Çinli üreticinin giriş segmentine hitap eden yeni modeli Unisoc tarafından geliştirilen SC9863A yonga setinden güç alıyor. Bilmeyenler için hatırlatalım. Unisoc Çinli bir yonga seti üreticisi. Burada bahsi geçen SC9863A ise içerisinde 8 adet Cortex-A55 ünitesiyle geliyor.

700 TL’lik Akıllı Telefon Lenovo A7 Ortaya Çıktı!


720p çözünürlüğünde 6.09 inçlik damla çentik tasarımına sahip IPS LCD ekranla gelecek olan Lenovo A7’nin ön yüzünde 5MP’lik selfie kamerası bulunacak.

Telefonun arka yüzünde ise dikey olarak konumlandırılmış 13MP + 2MP’lik çift ana kamera modülü bulunuyor.

4000 mAh kapasitesine sahip ortalamanın üzerinde bir pilden beslenecek olan telefonun arkasında fiziksel parmak izi okuyucusu da yer alıyor.

Henüz telefonun RAM ve dahili depolama alanı bilgileri paylaşılmış değil. Lakin genel kanı 2GB RAM ve 32GB’lık dahili depolama olacağı yönünde.

Lenovo A7 fiyatı için beklenen etiket ise 100 dolar. Yani günlük kur ile yaklaşık olarak 670 TL. Muhtemelen bu telefon ülkemizde satışa çıkarsa vergiler dahil fiyatı maksimum 1000 TL olacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar