Uygun Fiyatlı Oppo Find X2 Lite Geliyor. İşte Fiyatı ve Özellikleri Uygun Fiyatlı Oppo Find X2 Lite Geliyor. İşte Fiyatı ve Özellikleri

Uygun Fiyatlı Oppo Find X2 Lite Geliyor. İşte Fiyatı ve Özellikleri


Hali hazırda dünya genelinde en çok akıllı telefon sevkiyatı gerçekleştiren ilk 5 üretici arasında bulunan Oppo, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Ülkemizde de kurumsal olarak hizmet veren Çinli üretici önümüzdeki günlerde 5G destekli yeni orta segment modelini satışa sunacak. Oppo Find X2 Lite ismiyle raflardaki yerini alacak olan model uygun fiyatıyla da dikkatleri üzerinde çekiyor.

Oppo Find X2 Lite geliyor! İşte özellikleri ve fiyatı!


Oppo Find X2 Lite gücünü Qualcomm tarafından geliştirilen 5G destekli yonga seti Snapdragon 765G’den alıyor. Sistemini 8GB RAM ile destekleyen modelin dahili depolama alanı ise 128GB.

Damla çentik tasarımıyla gelen telefonun ön tarafında 32MP’lik selfie kamerası yer alıyor. Arka yüze geçtiğimizde ise dikey olarak konumlandırılmış 4’lü ana kamera modülüyle karşılaşıyoruz. Burada 48MP’lik ana kameraya 8MP’lik ultra geniş açı, 2MP’lik makro ve 2MP’lik derinlik kamerası eşlik ediyor.

4025mAh’lık ortalamanın üzerinde bir pilden beslenen telefonda 30W’lık hızlı şarj desteği de bulunuyor. Kutudan ilk çıktığında Color OS 7.0 destekli Android 10 ile çalışacak olan Oppo Find X2 Lite fiyatı ile de iddialı bir model.

Oppo Find X2 Lite Avrupa fiyatı 500 euro olarak lanse edildi. 5G desteğini göz önüne aldığımızda bu etiketin hayli uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar