Uygun Fiyatlı Xiaomi AirDots S Satışa Sunuldu Uygun Fiyatlı Xiaomi AirDots S Satışa Sunuldu

Uygun Fiyatlı Xiaomi AirDots S Satışa Sunuldu


Xiaomi’nin yan markalarından biri olan Redmi, düşük fiyatıyla dikkat çeken yeni kablosuz kulaklıklarını satışa sundu.

Redmi Air Dots S ismiyle satışa sunulan yeni kulaklıklar, görüntü itibariyle selefinden farklı değil. Teknik özelliklere geçtiğimizde de aslında çok fazla birşeyin değişmediğini görüyoruz.

Redmi Air Dots S de selefi gibi 7.2 mm sürücüler, aramalar için DSP gürültü engelleme özelliği, müzik çalarken kullanılabilen dokunmatik kontroller gibi teknik detaylarla ön plana çıkıyor.

100 TL'lik Redmi Air Dots S satışa çıktı!

Redmi yeni kablosuz kulaklık modelinde pil süresini uzatmayı başarmış. Redmi Air Dots S tek şarj ile 4 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte bu süre 12 saate kadar uzuyor.

Ayrıca Air Dots S’de IPX4 sertifikası da mevcut. Yani kulaklık su sıçramalarına ya da terlemeye karşı dayanıklı.

Redmi’nin yeni kablosuz kulaklığının en çok dikkat çeken yönü ise fiyatı. Redmi Air Dots S fiyatı yalnızca 14 dolar. Yani yaklaşık olarak 100 TL. Bilindiği üzere kablosuz kulaklık gibi ekipmanlarda akıllı telefonlarda olduğu kadar yüksek bir vergi yükü yok. Dolayısıyla bu kulaklığın ülkemizdeki fiyatı da üç aşağı 5 yukarı 100 TL civarında olacaktır.

Redmi yeni kablosuz kulaklığını ilk etapta Çin’de satışa sundu. Lakin önümüzdeki dönemde bu kulaklıklar global pazarda da boy gösterecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar