220 TL'lik Oyun Civilization 6 Artık Bedava. 220 TL'lik Oyun Civilization 6 Artık Bedava.

220 TL'lik Oyun Civilization 6 Artık Bedava.


Epic Games Store GTA 5’in ardından şimdi de Civilization 6’yı ücretsiz olarak dağıtıyor. Bilindiği üzere Civilization 6 Fraxis Games tarafından geliştirilmiş ve oyun severlerden olumlu eleştiriler almıştı.

Hali hazırda Steam’de 220 TL’den satılan oyun an itibariyle Epic Games Store’da ücretsiz. Oyunu edinmek için yapmanız gereken tek şey kütüphanenize eklemek.

Epic Games Store aboneliğiniz varsa yapmanız gereken şey çok basit. Oyunu kütüphanenize ekleyerek dilediğiniz zaman indirebilirsiniz. Yani oyunun sizin olması için hemen indirmeniz gerekmiyor. Yapılması gereken tek şey Civilization 6’yı kütüphanenize eklemek. Dilerseniz oyunun sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Gelelim Epic Games Store’un bir sonraki bedava oyununa. Söylendilere göre bir sonraki ücretsiz oyun Borderlands The Handsome Collection olacak. Ayrıca Haziran ayında gelecek olan yapımın da Ark Survival Evolved olacağı belirtiliyor.

Muhtemelen Epic Games Store şu süreçte milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Özellikle GTA 5’in ücretsiz olarak dağıtılması sonrası Rockstar sunucuları çökmüştü.

Civilization 6, GTA 5 kadar olmasa da yine büyük ses getirecektir. Dolayısıyla Epic Games’in kullanıcı sayısı daha da artacaktır.

Bakalım Steam, Epic Games Store’un bu hamlesine bir yanıt verecek mi? Keza oyun severler Epic Games Store’a iyiden iyiye sempati beslemeye başladılar.

Yorum Gönder

0 Yorumlar