Huawei MateBook 13 Türkiye'de Satışa Sunuldu

Huawei MateBook 13 Türkiye'de Satışa Sunuldu


Genel itibariyle satışa sunduğu akıllı telefonlarla bilinen Huawei dizüstü bilgisayar pazarında da güçlenmeye devam ediyor. Ülkemizdeki dizüstü bilgisayar sayısını hızlı bir şekilde arttıran Çinli üretici şimdi de yeni MateBook modeli için kolları sıvadı.

Kısa süre önce tanıtılan Huawei Matebook 13 nihayet ülkemizde de satışa çıkıyor. Peki Huawei MateBook 13 Türkiye fiyatı kaç TL olacak? Bu sorunun yanıtı en yetkili ağızlardan geldi.

İşte Huawei Türkiye tarafından paylaşılan konu ile ilgili basın bülteni.

HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu, Ultra İnce FullView ekranı ve Multi-Screen Collaboration (Çoklu Ekran Kullanımı) özelliği ile öne çıkan yeni HUAWEI MateBook 13’ü Türkiye’de satışa sundu.

HUAWEI MateBook 13, yenilikçi teknolojinin gücünü sahip olduğu tüm bağlantı ve performans özellikleriyle birlikte genç profesyonellere sunuyor.

HUAWEI FullView ekranı, olağanüstü taşınabilirliği ve üstün yapım kalitesini bir araya getiren yeni HUAWEI MateBook 13, sınıfındaki cihazlar için yeni bir standart belirliyor. HUAWEI MateBook 13, 7.899,00 TL kampanya fiyatıyla Huawei Online Mağazası üzerinden satışa sunuluyor.

Kampanya dahilinde 999 TL değerindeki Freebuds 3 kablosuz kulaklık ise sadece 1 TL’ye paket kapsamında kullanıcıların oluyor. Huawei Online Mağazası üzerinden sunulan, 17 Mayıs tarihine kadar sürecek olan avantajlı kampanyaya buradan göz atabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar