iPhone 12'nin Fiyatı Ortaya Çıktı iPhone 12'nin Fiyatı Ortaya Çıktı

iPhone 12'nin Fiyatı Ortaya Çıktı


Koronavirüs salgınının en çok etkilediği isimlerden birisi de Apple oldu. Cupertino merkezli şirket genel itibariyle üst segment modeller sattığı için oluşan global ekonomik krizde büyük darbe aldı.
Bu durum Apple'ı biraz insafa getirmiş gibi görünüyor. Zira sızdırılan iPhone 12 fiyatları bizleri bile şaşırttı. Görünen o ki Apple iPhone 12 fiyatı ile fanlarına hoş bir sürpriz yapma peşinde.

Apple insafa geldi! iPhone 12 fiyatı ortaya çıktı


Şimdiye kadar iPhone 12 modelleri ile ilgili pek çok detay sızdırılmıştı. Ufalan çentik tasarımı, ekran altına yerleştirilecek olan TouchID, kamera tarafındaki geliştirmeler ve elbette 5G desteği.

5G desteğinin sadece iPhone 12 Pro ve 12 Pro Max modellerinde olacağı söyleniyordu lakin sızdırılan son raporlarda 4 iPhone 12 modelinde de 5G özelliğinin olacağı ortaya çıktı.
Fakat asıl sürpriz bu değil. Zira Apple'ın gelen 5G desteği ile birlikte iPhone fiyatlarını önemli ölçüde arttıracağı düşünülüyordu. Lakin sızdırılan bilgilere göre iPhone fiyatları şimdikiyle aynı kalacak. Dilerseniz fiyatlara aşağıdan göz atabilirsiniz.
Bir diğer sürpriz ise iPhone 12 modellerinde de OLED panel kullanılacak olması. Üstelik buna rağmen fiyatlarda bir artışa gidilmemiş. Görünen o ki Apple kardan zarar politikasıyla satış rakamlarını arttırmak istiyor.

Son dönemde Xiaomi, Oppo ve Huawei gibi isimlerin bile ülkemizde 10.000 TL civarındaki fiyatlara telefon çıkardığını düşünürsek, Apple'ın yeni modelleriyle daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşması hayli mümkün diyebiliriz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar