Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Tanıtımı Yapıldı Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Tanıtımı Yapıldı

Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Tanıtımı Yapıldı


Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden biri olan Samsung model yelpazesine ilginç bir telefon daha ekledi. Galaxy S20 Tactical Edition. Aslında telefona dışarıdan baktığınızda normal bir S20’den farkı yok. Lakin kılıfını taktığınızda ve özelliklerine göz attığınızda pek de normal bir telefon olmadığını direkt olarak anlayabiliyorsunuz.

Güney Koreli şirket bu telefonu federal hükümet ve savunma bakanlığındaki personelin ihtiyaçlarına göre tasarladığını belirtiyor. DualDAR mimarisi ile desteklenen telefonda son derece özelleştirilmiş bir yazılım mevcut. Bu yazılım iki dereceli şifreleme katmanı sunuyor ve telefondaki veriler dış tehditlere karşı korunma altına alınıyor.

Telefonun teknik özellikleri genel itibariyle normal bir S20 5G modeliyle aynı. Bunlara ek olarak Galaxy S20 Tactical Edition versiyonunda gece görüş modu ve uçak modundan çok daha kapsamlı olan gizli mod mevcut.

Samsung yeni S20 modelini yılın üçüncü çeyreğinde satışa sunmayı planlıyor. Elbette bu telefon öyle her telefoncuda bulunmayacak. BT kanalları vasıtasıyla satışa çıkacak olan modelin fiyatı da henüz netleşmiş değil. Lakin genel kanı normal bir S20’den çok daha pahalı olacağı yönünde.

Zaten telefonun dış görünüşüne baktığımızda da bunu anlayabiliyoruz. Bakalım Samsung’un güvenlik odaklı yeni modeli hangi ülkelerin birimleri tarafından tercih edilecek. Bunu yakında göreceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar