Twitter Çilek Videosu İle Sallandı Twitter Çilek Videosu İle Sallandı

Twitter Çilek Videosu İle Sallandı


Twitter milyonlarca insanın kullandığı ve gündemin çok çabuk değiştiği bir sosyal platform. Bu sosyal platformda ortaya çıkan farklı konular bazen gerçekten de oldukça ilgi çekici olabiliyor. Bunun son örneğini ise yayınlanan bir çilek videosu ile görüyoruz. Evet, hali hazırda çilek Twitter’da en çok konuşulan konulardan biri. Bir meyvenin neden bu denli konuşulduğunu merak ediyorsanız, baştan sizi uyarmalıyız. Eğer haberimizin devamını okumaya niyetliyseniz bir daha çilek yemek istemeyebilirsiniz!

Twitter’da ortaya çıkan videoya göre çileklerin içerisinden küçük kurtlar çıkıyor. Ancak bu kurtların ortaya çıkması için çileği suya tutmanız yeterli değil, bir deney yapmanız gerekiyor. Eğer evinizde çileğiniz mevcut ise, siz de bu deneyi yaparak meyvenin içinden çeşitli kurtların çıkıp çıkmadığını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Öyleyse neymiş bu deney ve nasıl yapılır biraz da bundan bahsedelim. Aslında ortada çok da komplike bir şey yok, yapacağınız şey oldukça basit.

Bir kaba su dökün ve sonrasında suyun içerisine iki yemek kaşığı tuz koyun. Çilekleri bu suyun içerisine attığınızda içerisinden kurtçukların çıkması kuvvetle muhtemeldir. Yani en azından Twitter’da gezinen videoda durum aynen anlattığımız şekilde gerçekleşiyor. Videonun altındaki yorumlar ise ikiye bölünmüş durumda. Kimisi kurtların çıkması sonrasında çileklerin yenilebileceğini savunurken, kimisi ise görüntülerin mide bulandırıcı olduğundan dem vuruyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar