Asus'un 16GB RAM'li Telefonu ROG Phone 3 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı Asus'un 16GB RAM'li Telefonu ROG Phone 3 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Asus'un 16GB RAM'li Telefonu ROG Phone 3 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı


Akıllı telefon dünyasında tutunmaya çalışan markalardan birisi olan Asus, yeni oyun odaklı telefonuna yoğunlaşmış durumda. Bu oyun canavarından büyük beklentisi olan şirketin en önemli rakiplerinden birisi ise hiç şüphesiz ki Xiaomi Black Shark 3 olacak. Oyun severlerin ise hangi telefonu tercih edeceğini zaman içerisinde göreceğiz ancak ilk olarak Asus ROG Phone 3 çıkış tarihi ve özelliklerinden bahsedelim. Zira telefon pek çok yeni ve üstün donanımsal özellikler ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 

Şirketin yeni oyun odaklı telefonu gücünü Qualcomm tarafından üretimi gerçekleştirilen Snapdragon 865 yonga setinden alıyor. Cihazda bu işlemciye ise 16 GB RAM kapasitesi eşlik ediyor. Buna 512 GB dahili depolama alanını da eklediğimiz zaman gerçek bir oyun canavarından bahsettiğimizi daha iyi bir şekilde anlamış oluyoruz. Zira bunlar günümüzde pek çok cihazda görmediğimiz özellikler. Eğer ben çok oyun oynarım diyor ve telefonunuzu sürekli olarak şarj etmek gibi bir dert istemiyorsanız Asus ROG Phone 3 tam size göre diyebiliriz. Çünkü telefon 5.800 mAh'lik dev bir batarya ile gelecek.

Asus'un oyun odaklı telefonlarının kutusu gerçekten de çok fazla detaya sahip oluyor. ROG Phone 3 kutu içeriğinin de baya bir zengin olacağını söylemek yanlış olmaz. Telefonun bu zengin içerikli kutusundan Android 10 işletim sistemi ile çıkacağını da sözlerimize ekleyelim. Asus ROG Phone 3 çıkış tarihi ise önümüzdeki ayı işaret ediyor. Yani öyle görünüyor ki bu model önümüzdeki ay raflardaki yerini almaya başlayacak!

Yorum Gönder

0 Yorumlar