Huawei FreeBuds 3i Türkiye Fiyatı Ortaya Çıktı Huawei FreeBuds 3i Türkiye Fiyatı Ortaya Çıktı

Huawei FreeBuds 3i Türkiye Fiyatı Ortaya Çıktı


Huawei’nin merakla beklenen bütçe dostu kablosuz kulaklığı sonunda ülkemizde de satışa sunuldu. Aktif gürültü engelleme, dokunmatik kontroller ve uzun pil ömrüyle dikkatleri çeken Huawei FreeBuds 3i Türkiye fiyatı 799 TL olarak belirlendi.

Özellikleri itibariyle 1800 TL’ye satılan AirPods Pro’dan hiçbir eksiği bulunmayan FreeBuds 3i fiyatını hak eden bir ürün görünümü çiziyor. Elbette ürün elimize geçtiğinde yapacağımız detaylı incelemeyle sizlere daha geniş bir argüman sunacağız.

Huawei Türkiye ekibinden konu ile ilgili yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Huawei FreeBuds 3i, iki adet dışarı bir adet de içeri bakan entegre mikrofonları yardımıyla benzersiz bir gürültü engelleme teknolojisi sunuyor. Dışarı bakan mikrofonlar dış gürültüleri algılayıp buna göre aktif gürültü engelleme sinyalleri üretirken, kulak içine bakan mikrofon ise kulak kanalında hala var olan gürültüleri algılayıp aktif gürültü engelleme özelliğini daha da geliştiriyor.

Bu şekilde FreeBuds 3i, 32dB’e kadar olan arka plan gürültülerini engelleyebiliyor. Bu yeni gürültü azaltma teknolojisi sayesinde kullanıcılar hem müzik dinlerken hem de telefonda konuşurken kristal berraklığında sese ulaşabiliyorlar.

Bütün Huawei cihazlar arasında anında bağlantı sağlayan gelişmiş sistemi, FreeBuds 3i’nin şarj kutusunun kapağı açıldığı anda çalışıyor. Telefon ekranındaki bildirim ile anında bağlantı kurulan kablosuz kulaklıkların o sırada ne çaldığı ve ne kadar şarjının kaldığı da bildirim ekranında görülebiliyor.

Kullanıcının her hareketine uyum sağlaması için tasarlanan Huawei FreeBuds 3i’nin yüzeyleri dokunmatik sensörler ile donatılmıştır. Kulaklık yüzeyine çift dokunarak müzik veya arama fonksiyonlarını başlatabilirken, uzun dokunarak aktif gürültü engelleme özelliğini devreye alabilirsiniz.

Ayrıca kulaklık kulaktan çıkartıldığında müzik otomatik olarak duruyor ve geri takıldığında kaldığı yerden devam ediyor.

Huawei FreeBuds 3i’nin 10 mm çapındaki dinamik sürücüleri ile güçlü bas seslerini verebiliyor. Çok hassas polimer kompozit diyaframlar, zengin ve deneli ses vermeleri için özel olarak kalibre edildiler.

Stil ve ergonomik göz önünde bulundurularak tasarlanan Huawei FreeBuds 3i’nin her kulağa uygunluğunu sağlayan 4 farklı boyutta silikon ucu da bulunuyor.

Huawei FreeBuds 3i, seramik beyazı rengiyle 5 Haziran tarihinden itibaren Huawei Online mağazada, 799 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile satışa sunulacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar