iPhone 12 Serisinin Kılıfları Ortaya Çıktı iPhone 12 Serisinin Kılıfları Ortaya Çıktı

iPhone 12 Serisinin Kılıfları Ortaya Çıktı


Apple’ın yeni amiral gemisi serisi iPhone 12 hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Daha önce ekran ve teknik bilgileri hakkında haberler gelen serinin bu sefer kılıfları için haberler geldi. iPhone serisi 12 kılıfları ortaya çıktı.

Daha önceleri fiyat ve teknik özellikler dahil birçok sızıntısı gündeme gelen iPhone 12 farklı bir iddia ile gündemde. Ortaya çıkan sızıntılarda bu sefer iPhone 12 kılıfları sızdırıldı ve bu sızıntı ile beraber tasarım özellikleri de ortaya çıktı.

iPhone 12 serisinden ilk 2 modelin, 5,4 inç ve 6,1 inç ekran boyutlarına, Pro modellerin ise 6,1 inç ve 6,7 inç ekran boyutuna sahip olacağı da daha önce sızdırılmıştı. Bu sızıntılar ile beraber tasarım detayları da merak edilmiş. Ortaya çıkan kılıflara baktığımız zaman ise, bu ekran boyutları için şu anda doğrulandı demek zor. Ancak kılıflara bakacağımız zaman kesin olarak söyleyebileceğimiz detay ise, iPhone 12 serisinin tasarımı iPhone 11 serisinin tasarımından çokta farklı olmayacak.

Kılıflara bakacak olursak, kameralar için iPhone 11 serisindeki gibi bir tasarımın olacağı kesin. Kamera sayısının ise 5,4 inç ve 6,1 inç büyüklüğündeki modellerde 2 tane olması bekleniyor. 6,1 inçlik iPhone 12 Pro ve 6,7 inç büyüklüğündeki Pro Max ise üç arka kameraya ve LiDAR tarayıcıya sahip olacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar