Kuruluş Osman 25. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Kuruluş Osman 25. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kuruluş Osman 25. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Her hafta elde ettiği yüksek izlenme oranlarıyla kayda değer bir sükse yakalayan Kuruluş Osman son bölümde obadaki gidişatı büsbütün etkileyecek yepyeni isim daha ekibe girdi. Kuruluş Osman’ın oyuncu kadrosundaki yerini alan Yeşim Ceren Bozoğlu’nun üstlendiği Hazal Hatun karakteri obadakileri büyük bir tehlikeden kurtararak geceye altın harflerle adını yazdırdı. Peki, Kuruluş Osman 25.bölüm fragmanı yayına girdi.

Kuruluş Osman’ın 10 Haziran Çarşamba 2020 tarihinde televizyon ekranlarına taşınan yeni bölümünde, pek çok hatrı sayılır projelerde oyunculuk görevini icra eden Yeşim Ceren Bozoğlu’nun kadroya transfer olması obadakilerin akıbetini önemli ölçüde etkileyici rol oynadı. Kuruluş Osman 25.bölüm fragmanında hangi sahnenin ön plana çıkacağı iple çekilirken, son bölümde Yeşim Ceren Bozoğlu’nun rolünü üstlendiği Bahadır’ın annesi ve Dündar Bey’in eşi Hazal Hatun, Zöhre Hatun’un obadaki yemekleri zehirleyip dört bir tarafa tehlike tohumları saçtığının farkına varır varmaz herkese uyarı gerçekleştirdi.

Kuruluş Osman son bölümde çok mühim bir durumda girişimde bulunup herkesin son anda hayatını kurtarmayı başaran Hazal Hatun, yaptıklarını yanına kar bırakmayarak Zöhre Hatun’u ortadan kaldırırken, bu karakteri oynayan Ayşegül Günay Demir’de dizi ekibinden bu hafta ayrılan isim oldu. Kendisi başta olmak üzere obadakilerin fırsatını kolladığı her anda güç duruma düşmesine sebebiyet veren Alişar’ı etkisiz hale getiren Osman Bey’in uç bölgesindeki Moğol baskısını kırabilmek adına amansız bir mücadele sergilemesinin ardından Senaryosunu; Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın üstlendiği, genel yönetmenlik koltuğunda da Metin Günay'ın oturduğu, yetenekli oyuncu kadrosu, etkileyici olay örgüsü ve başarılı prodüksiyonu ile her hafta heyecan ve gerilim fırtınası estirerek izlenme rekorları elde eden Kuruluş Osman 25.bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı Buraya Tıklayarak izleyebilirsiniz

Yorum Gönder

0 Yorumlar