Xiaomi Mi Band 5 Tüm Özellikleri Ortaya Çıktı Xiaomi Mi Band 5 Tüm Özellikleri Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi Band 5 Tüm Özellikleri Ortaya Çıktı


Giyilebilir teknoloji pazarındaki agresif fiyat politikası ile önemli paya sahip olan Xiaomi, yeni Mi Band 5 ile ilgili çok fazla detay sızdırdı. Tüm özellikleri ortaya çıkan cihaz, artık tanıtılmasa da olur dedirtti.


Giyilebilir teknoloji pazarında, özellikle de Android ekosisteminde liderliğe oynayan Xiaomi, yeni akıllı saati Mi Band 5'i tanıtmaya hazırlanıyor.

Mi Band serisi modellerinde uyguladığı agresif fiyat politikası ile adeta Samsung ve Apple gibi markalara; deyim yerinde ise 'pahalı akıllı saatlere gerek yok' diyen Çin konumlu üretici yeni akıllı saat modeli Mi Band 5'i 11 Haziran günü tanıtılacak ve 18 Haziran da satışa sunacak.

Ancak Xiaomi, Mi Band 5 ile ilgili o kadar çok detay sızdırdı ki, neredeyse yeni model akıllı saati ile ilgili öğrenmediğimiz bilgi kalmadı. Özellikle de Mi Band 5 ile ilgili son olarak sızdırılan detaylar, artık tanıtılmasa da olur dedirtti.

Son gelen sızıntılar ile birlikte elde edilen bilgilere göre, şirketin Xiaomi Band 5 serisinde akıllı saat deneyimini beklendiği gibi bir adım ileri taşıdığı görülüyor. Muhtemelen akıllı saatlerin yüksek fiyat politikası Xiaomi ile değişecek.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan Mi Band 5'in ortaya çıkan tüm özelliklerini şöyle bir sıralayalım. İşte Mi Band 5'in bilinen tüm özellikleri;

Kadınlar için adet döngüsü kontrolü
NFC kontrolü ile mobil ödeme hizmeti
Amazon Alexa ses asistanı desteği
Oksijen doygunluğu algılama sensörü
Akıllı telefonlar için uzaktan kamera deklanşör kontrol fonksiyonu

Tüm bu özeliklerin yanında, stres ve solunum yönetimi gibi işlevleri özelleştirebilmeniz ve rahatsız etmeyin modu ile telefon bildirimlerini engelleyebilmeniz mümkün olabilecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar