Xiaomi Redmi AirDots S Satışa Sunuldu Xiaomi Redmi AirDots S Satışa Sunuldu

Xiaomi Redmi AirDots S Satışa Sunuldu


Daha önce piyasaya sürdüğü kablosuz kulaklık modelleri ile oldukça beğenilen Xiaomi, yeni kablosuz kulaklık modelini geçtiğimiz günlerde tanıttı. Teknoloji tutkunları tarafından merakla beklenen kulaklığın fiyatı da bir o kadar ilgi çekti. Özellikle bütçe dostu ve aynı zamanda da kablosuz bir kulaklık modeli arayanlar için Redmi AirDots S adeta biçilmiş bir kaftan diyebiliriz. Zira söz konusu ürün deyim yerindeyse sudan ucuz!

189 liralık bir fiyat etiketine sahip olan Redmi AirDots S, sürekli kullanımlarda 4 saate varan pil ömrü sunuyor. Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olan cihazın buna ek olarak "çok düşük gecikme modu" olarak nitelendirilen bir özelliği daha bulunuyor. Bu özellik sayesinde kullanıcı video izlerken veya oyun oynarken sesin kulaklığa minimum gecikme ile ulaşması noktasındaki koordinasyon çok daha iyi hale geliyor.

Redmi AirDots S ile birlikte telefon görüşmeleri de daha kolay hale geliyor. Aktif gürültü engelleme teknolojisi sayesinde görüşme esnasında sesiniz karşı tarafa daha berrak bir şekilde iletiliyor. Bu da iletişim kurma anlamında çok daha kolay bir ortamı kullanıcıya sağlıyor. Ayrıca kulaklık şık tasarımı sayesinde de kulakta oldukça hoş duruyor. Uygun fiyatı ve özellikleri ile bu modelin oldukça fazla ilgi görmesi bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar