iPhone 12 5G Fiyatı Ortaya Çıktı iPhone 12 5G Fiyatı Ortaya Çıktı

iPhone 12 5G Fiyatı Ortaya ÇıktıApple hali hazırda yeni nesil iPhone modellerine yoğunlaşmış durumda. Şimdiye kadar sızdırılan raporlar doğrultusunda Cupertino merkezli şirketin 4 farklı iPhone 12 modeli ile kullanıcıların karşısına çıkacağını biliyoruz.

Geçtiğimiz yıl satışa çıkan iPhone 11 modellerine ek olarak bu yıl 5.4 inçlik kompakt bir iPhone 12 modelinin tanıtılması da bekleniyor. Eğer büyük bir aksilik yaşanmazsa bu yıl sonunda iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modelleri raflardaki yerini almış olacak.

Şimdiye kadar iPhone 12 fiyatı ile ilgili pek bir detay sızdırılmamıştı. Lakin geçtiğimiz gün Cupertino merkezli şirketin aklındaki ilk rakamlar ortaya çıktı.

Apple’a yakın kaynaklardan sızdırılan bilgilere göre iPhone 12 fiyatı 649 dolardan başlayacak. Elbette bu 4G destekli model için geçerli olan etiket. 5G destekli bir model talep ederseniz ödemeniz gereken ücret 749 dolara yükselecek.

Elbette şunu da belirtmek gerekiyor. Sızdırılan bu ilk fiyat 5.4 inçlik kompakt iPhone 12 modeli için geçerli. Dolayısıyla Pro ve Pro Max modellerinde etiket fiyatı 1200 dolara kadar yükselebilir.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Apple kısa süre önce Türkiye’de satışa sunduğu ürünlerine de zam yapmıştı. Dolayısıyla yeni gelecek olan iPhone 12 Türkiye fiyatı da muhtemelen 8000TL gibi bir etikete sahip olacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar