Netflix'ten Bir Türk Dizisi Daha

Netflix'ten Bir Türk Dizisi Daha


Türkiye'den çekiliyor iddiaları ile son dönemde iyice gündeme gelen Netflix, ülkemizdeki projelerine kaldığı yerden devam ediyor. Şirketin yeni dizi için çalışmalara başladığı haberini, resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan fotoğraf sayesinde aldık. Buna göre Netflix'in yeni Türk dizisinin adı Fatma. Daima farklı konulara eğilerek izleyiciyi şaşırtmayı seven platformun dizilerine bir yenisi daha ekleniyor diyebiliriz. Zira Fatma'nın hikayesi kulağa ilk başta sıradan gelse de konunun derinlerine indikçe ilginç şeyler olmaya başlıyor.

Ülkemizdeki projelerine 2018 yılında Hakan: Muhafız isimli dizisi ile başlayan Netflix, Atiye ile beraber zirve yapmıştı. Son olarak Aşk 101 ile Türk gençlerine hitap etmeyi başaran platform şimdi de bambaşka bir yapım ile meşgul. Resmi Instagram hesabından yapılan paylaşıma göre yeni dizinin ismi Fatma olacak. 16 Temmuz'da çekimlerine başlanan dizinin baş rolünde ise Burcu Biricik oynayacak. 

Netflix'in yeni Türk dizisi Fatma, temizlikçi bir kadının hikayesini konu alıyor. Ancak bu sıradan bir hikaye değil, aksine içerisinde ilginç detayları bulunduran bir hikaye. Dizinin ana senaryosuna göre Fatma'nın kocası hapisten çıktıktan kısa zaman sonra kayboluyor. Eşini aramaya başlayan Fatma ise bir şekilde cinayete bulaşıyor. Birtakım karanlık çevrelerin bu cinayeti öğrenmesi ile beraber Fatma, seri cinayetler işlemeye devam etmek zorunda kalıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar