Samsung Çıtayı Yükseltti; Galaxy M51 Yüksek Bataryası İle Göz Dolduracak Samsung Çıtayı Yükseltti; Galaxy M51 Yüksek Bataryası İle Göz Dolduracak

Samsung Çıtayı Yükseltti; Galaxy M51 Yüksek Bataryası İle Göz Dolduracak


Akıllı telefon pazarının önemli aktörlerinden birisi olan Samsung, orta menzile hitap eden Galaxy M serisine yeni bir model daha ekliyor. Görünüşe göre bu seferki cihazın ismi ise Galaxy M51 olacak. Telefonun bütün özellikleri belli oldu diyemeyiz ancak yine de gelen bilgiler pek çok konuda bizleri aydınlatıyor. Özellikle Güney Kore merkezli üreticinin yeni modeline koyacağı pil kapasitesi, şarj konusunda hassas olan kişileri bir hayli etkileyecek gibi duruyor. 

Gücünü Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 730 işlemcisinden alacak olan Galaxy M51, AMOLED ekran paneli ile kullanıcılarına iyi bir deneyim sunmaya çalışacak. Cihazın işlemcisini ise 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı desteklemiş olacak. Ayrıca Samsung bu modelinde devasa bir batarya kapasitesi de kullanacak. Şirket, orta menzile hitap eden yeni telefonunda tam 6.800 mAh'lik bir pili kullanıcılara sunacak.

Telefon sırtında ise dörtlü kamera kurulumu ile gelecek. Burada ana kameranın 64MP'lik çözünürlüğe sahip olacağını da şimdiden belirtmiş olalım. Ancak diğer kameraların çözünürlükleri hakkında maalesef ki elimizde henüz herhangi bir detay yer almıyor. Tüm bunlara ek olarak güvenlik kısmında telefonun sahiplerini ekrana gömülü olan bir parmak izi sensörü karşılıyor.

Eylül ayında piyasaya sürülmesi beklenen model için henüz herhangi bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

Yorum Gönder

1 Yorumlar

Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)