Samsung'un Yeni Akıllı Telefonu Galaxy M31s Duyruldu Samsung'un Yeni Akıllı Telefonu Galaxy M31s Duyruldu

Samsung'un Yeni Akıllı Telefonu Galaxy M31s Duyruldu


Teknoloji dünyasını yakından takip edenler, 5 Ağustos gününe odaklanmış durumda. Zira Samsung, bu tarihte yeni amiral gemi modellerini tanıtmış olacak. Ancak Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi, bu tarihten önce herkesi şaşırtarak orta-üst menzile hitap eden yeni modelinin duyurusunu gerçekleştirdi. Telefon donanımsal anlamda kullanıcılara güzel şeyler vadediyor. İşte özellikleri ve fiyatı ile gönlünüzde yer etmeye aday olan Galaxy M31s!

Galaxy M31s, gücünü şirketin kendi üretimi olan Exynos 9611 yonga setinden alıyor. 6 GB ve 8 GB RAM seçenekleri ile gelen telefon, bu donanımları 6.000 mAh gibi yüksek kapasiteli bir pil ile de destekliyor. Kullanıcılar için mühim parametrelerden birisi olan hızlı şarj konusu da fazlasıyla önemsenmiş. Cihazın orta-üst seviyeye hitap ettiği düşünüldüğünde sunulan 25W hızlı şarj desteği oldukça iyi bir deneyim sunacaktır. Telefonun kutusundan Android 10 tabanlı One UI 2.0 arayüzü ile çıkacağını da belirtmiş olalım.

Galaxy M31s kamera performansı anlamında da sahiplerine iyi bir deneyim vadediyor. Telefonun sırtındaki 64MP'lik ana kameraya 12 MP ultra geniş açılı kamera, 5 MP derinlik kamerası ve 5 MP makro kamera eşlik ediyor. Ön kısımdaki selfie kamerası ise 32MP'lik çözünürlüğe sahip olarak geliyor. Samsung'un yeni telefonu için çeşitli yapay zeka geliştirmeleri yapması da kameranın kullanılabilirliğini arttırıyor. Örneğin tek bir dokunuş ile 7 fotoğraf veya 3 video aynı anda çekilebiliyor.

Güney Kore merkezli üreticinin bu modeli 6 Ağustos'ta Hindistan pazarında satışa sunulacak. Cihazın ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz tam olarak belli değil ancak biz yine de güncel kurdan yola çıkarak fiyatlardan biraz bahsedelim. Galaxy M31s, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı seçeneği ile 260 dolardan satışa sunulacak. Telefonun 8 GB RAM ve 128 GB depolama opsiyonu ise 290 dolar olacak. Her iki seçeneğin fiyatını güncel kur ile çevirdiğimizde ise karşımıza yaklaşık olarak sırasıyla 1.820 TL ve 2.030 TL gibi bedeller çıkıyor. Tabii bu bedellere daha vergilerin ekleneceğini de unutmamak gerek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar