Uygun Fiyatlı 5G'li Telefon LG Q92 Ortaya Çıktı Uygun Fiyatlı 5G'li Telefon LG Q92 Ortaya Çıktı

Uygun Fiyatlı 5G'li Telefon LG Q92 Ortaya ÇıktıAkıllı telefon pazarının ayakta kalmaya çalışan üreticilerinden birisi olan LG, Q Serisi için yeni modeller üretmeye devam ediyor. Uzun zamandır 5G bağlantı teknolojisine sahip ve aynı zamanda da orta menzile hitap eden bir cihazı piyasaya süreceği konuşulan Güney Kore merkezli şirket, sessizliğini bozacak gibi gözüküyor. Şirketin orta seviyede nispeten uygun fiyatlı bir model üzerinde sessiz sedasız çalıştığı artık bilinen bir gerçek ve tüketiciler de bu telefonu fazlasıyla merak ediyor.

Hali hazırda çoğu kullanıcı özellikle de orta seviyede 5G teknolojisine sahip akıllı telefon sayısının az olduğunu düşünüyor. Bu bağlamda tüketicilerin sesine kulak veren Güney Kore menşeli üretici de yeni modeli için harıl harıl çalışıyor. Bu modelin ismi ise çok büyük ihtimal ile LG Q92 olacak gibi duruyor. Telefonun özellikleri hakkında belki bütün bilgiye sahip değiliz ancak yine de bazı sızıntılar cihaz hakkında bizlere çeşitli ip uçları veriyor.

Buna göre LG Q92 gücünü Qualcomm tarafından üretilen ve 5G bağlantısına uygun olan Snapdragon 765G yonga setinden alacak. Buna ek olarak cihazın işlemcisi 6 GB RAM kapasitesi ile de desteklenmiş olacak. Depolama kapasitesini önemseyenleri de düşünen LG, yeni modelini muhtemelen iki opsiyon halinde piyasaya sürecek. Bu opsiyonlardan biri 128 GB dahili depolama alanına sahip iken diğeri 256 GB depolama alanı ile kullanıcılara sunulacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar