Xiaomi Mi 10 ve Redmi Note 9 Pro'ya Yaz İndirimi Geldi Xiaomi Mi 10 ve Redmi Note 9 Pro'ya Yaz İndirimi Geldi

Xiaomi Mi 10 ve Redmi Note 9 Pro'ya Yaz İndirimi Geldi


Perakende sektörünün dev isimlerinden biri olan Amazon, merakla beklenen "Summer Sale" indirimlerinin startını verdi. Bu indirimler kapsamında Amazon İngiltere adeta gövde gösterisi yaptı.

Amazon İngiltere, Summer Sale etkinliği kapsamında Xiaomi Mi 10 ve Xiaomi Redmi Note 9 Pro modellerinin fiyatını hayli aşağıya çekti.

Amazon'un kampanyası kapsamında Xiaomi Mi 10 5G modelinin fiyatı 580 sterline düşerken, Redmi Note 9 Pro fiyatı ise 190 sterline indi.

Elbette sizin aklınıza da aynı soru geliyordur. Amazon bu indirimleri Türkiye'de de uygulayacak mı? Geçtiğimiz gün Amazon Türkiye tarafından gönderilen bir basın bülteninde 10 Temmuz'a kadar devam edecek olan Yaz Fırsatları kapsamında Xiaomi ürünlerinde yüzde 10 indirimin olacağına dair bir ibare mevcuttu.

Lakin siteye girip baktığımızda öyle aman aman bir indirim olduğunu görmedik. Zira Google'da arattığımızda Amazon'un indirimli halinden daha ucuza satan yerler mevcut.

Dolayısıyla henüz Amazon Türkiye'nin, Amazon İngiltere gibi aktif bir görüntü çizemediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Hali hazırda Amazon Türkiye kararlı bir indirime gitmiş değil. Örneğin 8500 TL'ye duyurulan Xiaomi Mi 10 fiyatını 6500 TL dolaylarına indirirlerse, bizler için muazzam olur. Üstelik bu indirim gerçekten de Amazon'a yakışan bir hareket olur.

Fakat hali hazırda Amazon Türkiye tarafından yapılan indirimlere, indirim gözüyle bakmak ne yazık ki çok mümkün değil.

Yorum Gönder

0 Yorumlar