LG K31 Tanıtımı Yapıldı. İşte Fiyatı ve Özellikleri LG K31 Tanıtımı Yapıldı. İşte Fiyatı ve Özellikleri

LG K31 Tanıtımı Yapıldı. İşte Fiyatı ve Özellikleri


Ülkemizde daha çok uygun fiyatlı cep telefonu modelleriyle yer alan bir marka olan LG, yeni telefonu K31'i resmi olarak duyurdu. Yurtdışı fiyatı 150 dolar (yaklaşık 1100 TL ) olan telefon 5.7 inç HD+ LCD ekranı ve arka yüzünde yer alan dual kamerası ile dikkat çekiyor.
1100 TL'lik LG K31 tanıtıldı

Telefon gücünü Helio P22 işlemciden alırken, ön yüzdeki kamera ise ekranın tam ortasına yerleştirilmiş ve damla şeklinde bir çentikle gizlenmiş durumda. Bu kameranın çözünürlüğü ile 5 MP. Telefonun ana kamerası ise 13 MP ana ve 5 MP ultra geniş açı kamera diziliminden oluşuyor.

2 GB RAM ile gelen cep telefonunda 32 GB depolama alanı bulunuyor. Telefonun depolama kapasitesi ise microSD bellek kartı yuvası ile artırılabiliyor.

LG K31 cep telefonunda 3.000 mAh gücünde pil bulunuyor. Telefonun diğer özellikleri arasında ise arka yüze entegre parmak izi okuyucu, 3.5 mm kulaklık çıkışı ve LG'nın bir türlü vazgeçmediği sol yan yüzde bulunan Google Asistan tuşu yer alıyor.

Şimdilik sadece ABD'de satılacak olan telefonun fiyatı ise 150 dolar olarak açıklandı. LG K31'in ABD dışında ülkelerde satılıp satılmayacağı şimdilik bilinmiyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar