LG Q92 5G Özellikleri Ortaya Çıktı LG Q92 5G Özellikleri Ortaya Çıktı

LG Q92 5G Özellikleri Ortaya Çıktı


Akıllı telefon pazarında yeniden söz sahibi olmak isteyen firmalardan biri olan LG, Q Serisine yeni bir model daha ekliyor. LG Q92 5G olarak bilinen cihaz, orta menzile hitap ederken, gelecekteki kullanıcılarına da en azından kağıt üzerinde iyi bir deneyim vadediyor. Zira ortaya çıkan sızıntılar, cihazın özellikleri ve görüntüsüne dair bizlere önemli ip uçları veriyor. İsterseniz biz de sözü daha fazla uzatmayalım ve telefonun özelliklerine bir göz atalım.

6.7 inç boyutundaki bir ekran paneli ile gelecek olan LG Q92 5G, gücünü Qualcomm tarafından üretimi gerçekleştirilen Snapdragon 765G işlemcisinden alacak. Ayrıca beklendiği gibi bu işlemciye 6 GB RAM kapasitesi ve 128 GB dahili depolama alanı eşlik edecek.

Arka bölüme baktığımızda ise dörtlü kamera kurulumunun yer aldığını görüyoruz. Bu kısımda 48MP'lik ana kameraya 8MP ultra geniş açılı kamera, 5MP derinlik sensörü ve 2MP makro kamera eşlik edecek. Ön taraftaki deliğe yerleştirilecek olan selfie kamerası ise 32MP çözünürlüğünde olacak. Ayrca modelin üzerinde fiziksel bir parmak izi tarayıcısının bulunacağını da ifade etmiş olalım.

Yaklaşık ağırlığı 193 gram olarak tahmin edilen LG Q92 5G, 4.000 mAh'lik bir bataryayı bünyesinde barındıracak. Kutusundan Android 10 işletim sistemi ve LG'UX arayüzü ile çıkacak olan telefon, seramik beyazı, ayna titanyum ve ayna kırmızısı renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Şimdi geriye kalan tek şey ise telefonun lansmanında açıklanacak olan fiyatı ve diğer detayları.

Yorum Gönder

0 Yorumlar