Samsung Galaxy M31s Avrupa Fiyatı Ortaya Çıktı Samsung Galaxy M31s Avrupa Fiyatı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy M31s Avrupa Fiyatı Ortaya Çıktı


Akıllı telefon pazarının lider üreticilerinden birisi olan Samsung, orta menzildeki ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Şirketin geçtiğimiz günlerde tanıtımını gerçekleştirdiği Galaxy M31s modeli oldukça beğeni kazanmıştı. Özellikleri belli olan telefonun şimdi de Avrupa fiyatı ortaya çıktı. Ancak cihazın Avrupa pazarında yalnızca 6 GB RAM seçeneğinin satışa sunulacağının ve fiyatın da bu opsiyona ait olduğunun altını çizmiş olalım. İsterseniz şimdi sözü daha fazla uzatmayalım ve detaylara bir göz atalım!

Akıllı telefon pazarındaki payını arttırmak isteyen Samsung, orta seviyedeki ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Galaxy M31s modeli, özellikleri ile beğeni kazanmayı başarmıştı. Şimdi de telefonun Avrupa satış fiyatı ortaya çıktı.

Buna göre telefonun 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olan seçeneği 250 euro fiyat etiketi ile raflardaki yerini almış olacak. Bunu güncel kur ile değerlendirdiğimizde yaklaşık olarak 2.182 TL gibi bir bedele denk geliyor. Tabii bu fiyatın üzerine daha vergilerin de ekleneceğinin altını çizelim.

6.5 inçlik FHD+ Super AMOLED ekran paneli ile gelen Galaxy M31s, gücünü Exynos 9611 işlemcisinden alıyor. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile Avrupa piyasasında satışa sunulacak olan modelin 8 GB RAM versiyonu ise şimdilik yalnızca Hindistan pazarı için raflardaki yerini alacak. Bu opsiyonun Avrupa'ya gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.

Telefonun arkasında ise dörtlü kamera sistemi söz konusu. Bu bölümde 64MP ana kameraya 12MP, ve 5'er MP'lik diğer iki kamera daha eşlik ediyor. Cihazın en çok beğenilen taraflarından biri ise 6.000 mAh'lik devasa bataryası diyebiliriz. Ayrıca bu bataryaya 25W hızlı şarj desteğinin verildiğini de ifade etmiş olalım.

Yorum Gönder

0 Yorumlar