Uygun Fiyatlı LG Q92 5G Tanıtımı Yapıldı. İşte Özellikleri ve Fiyatı Uygun Fiyatlı LG Q92 5G Tanıtımı Yapıldı. İşte Özellikleri ve Fiyatı

Uygun Fiyatlı LG Q92 5G Tanıtımı Yapıldı. İşte Özellikleri ve Fiyatı


Son dönemde Velvet modeli ile ses getiren LG model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Güney Koreli teknoloji devi bir süre önce Velvet modelini Türkiye’de de satışa sunacağını açıklamıştı. Lakin bilindiği üzere Velvet fiyat olarak normalin üzerinde bir telefon. Dolayısıyla ülkemizde çok fazla rağbet görmeyebilir.

Neyse ki LG daha uygun bir fiyata sahip yeni 5G destekli modelini çok geçmeden tanıttı. LG Q92 5G ismiyle tanıtılan model, ilk olarak Güney Kore’de satışa çıkacak.

LG’nin yeni 5G destekli modeli gücünü Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 765G yonga setinden alıyor. 6GB RAM bulunan telefonun dahili depolama alanı ise 128GB.

Cihazın arka yüzünde 48MP’lik ana kameraya 8MP’lik ultra geniş açı 5MP’lik derinlik ve 2MP’lik makro kamera eşlik ediyor.

Delikli ekran tasarımıyla gelen telefonda 6.67 inçlik IPS LCD ekran ve 32MP’lik selfie kamerası yer alıyor. 4000 mAh’lık bataryaya sahip olan LG Q92 5G, 15W hızlı şarj desteğini de beraberinde getiriyor.

Kutudan çıktığında LG UX 9 destekli Android 10 ile çalışacak olan telefonun fiyatı da hayli makul. LG Q92 5G fiyatı 420 dolar olarak belirlenmiş durumda. Bu özelliklere sahip 5G destekli bir model için bu fiyat hayli makul görünüyor. Elbette bizim için önemli olan Türkiye fiyatı.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Telefon 26 Ağustos itibariyle satışa çıkacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar