Nokia 2.4 Özellikleri Ortaya Çıktı Nokia 2.4 Özellikleri Ortaya Çıktı

Nokia 2.4 Özellikleri Ortaya Çıktı


HMD Global çatısı altında telefon üretmeye devam eden Nokia, yeni bir giriş seviyesi modeli piyasaya sürmenin hazırlıklarını yapıyor. Uygun fiyatlı olması beklenen cihazın isminin Nokia 2.4 olacağı biliniyor. IFA etkinliğinde tanıtılması planlanan bu yeni modelin özellikleri ise yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Nokia 2.4 olarak adlandırılan telefonun donanımsal özellikleri ile tam olarak giriş seviyesine hitap ettiğini net bir şekilde söyleyebiliriz.

İsterseniz sızdırılan özelliklerden kısaca bahsedelim. Buna göre Nokia 2.4 gücünü MediaTek üretimi olan Helio P22 yonga setinden alacak. 6.2 inç veya 6.5 inçlik ekran boyutu ile gelmesi beklenen telefon, buna ek olarak 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Ancak 3 GB RAM ve 32 GB depolama şeklinde bir versiyonun da satışa sunulması kuvvetle muhtemel. Şarj konusunda da kullanıcısına iyi bir deneyim sunması beklenen modelin içerisine 4.800 mAh'lik bir batarya yerleştirilecek ki bunun giriş seviyesi için oldukça iyi olduğunu ifade edebiliriz. 

Nokia 2.4 arka tarafında ise ikili kamera kurulumu ile kendisini gösterecek. Bu bölümde 13MP'lik ana kameraya 5MP derinlik sensörü eşlik edecek. Damla çentik tasarımını benimseyen modelin ön kısmında ise 5MP'lik selfie kamerasının yer almasını bekliyoruz. Sızdırılan detaylar arasında fiyat konusunda herhangi bir bilgi yer almıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar