T Şeklinde Telefon mu Olur Diyenler! İşte Karşınızda LG Wing T Şeklinde Telefon mu Olur Diyenler! İşte Karşınızda LG Wing

T Şeklinde Telefon mu Olur Diyenler! İşte Karşınızda LG Wing


Bir süredir sessizliğini koruyan LG ilk ciddi hamlesini Wing ile yaptı. Uzun bir süredir yenilikçi teknolojiler getirmediği için eleştirilen Güney Koreli şirket T şeklini alabilen bir telefon geliştirdi.

LG’nin ilginç tasarıma sahip modeli gücünü 5G destekli Snapdragon 765G yongasından alıyor. Sistemini 8GB RAM ile destekleyen bu modelin dahili depolama alanı ise 128GB. Kart desteği de bulunan cihazda hafıza tarafında 256GB’lık ikinci bir opsiyon da mevcut.

1080 x 2460 piksel çözünürlüğünde 6.8 inçlik P-OLED ekranla gelen telefonun alt kısmında da 1080 x 1240 piksel çözünürlüğünde G-OLEd 3.9 inçlik ekran yer alıyor. Üst kısımda yer alan ekran X ekseninde döndürüldüğünde 3.9 inçlik ekran ortaya çıkıyor.

4000 mAh’lık ortalamanın üzerinde bir pilden beslenen LG Wing’de 64MP + 13MP + 12MP’lik üçlü ana kamera modülü yer alıyor. Ön yüzde ise 32MP’lik geniş açılı selfie kamerası bulunuyor. Bu selfie kamerası bir pop-up ile kasanın içerisine gizlenmiş durumda.

Gelelim LG Wing fiyatı ile ilgili detaylara. LG henüz fiyat hakkında net bir açıklamada bulunmadı. Fakat telefonun 1000 dolar / euro’dan aşağı olacağı düşünülmüyor. Zira ortada iki farklı ekran ve yenilikçi bir tasarım söz konusu.

Yorum Gönder

0 Yorumlar