Vivo Y51 Tanıtımı Yapıldı İşte Özellikleri ve Fiyatı Vivo Y51 Tanıtımı Yapıldı İşte Özellikleri ve Fiyatı

Vivo Y51 Tanıtımı Yapıldı İşte Özellikleri ve Fiyatı


Akıllı telefon pazarında ismini yavaş yavaş duyuran bir üretici olan Vivo, orta segmentteki ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Türkiye pazarına da resmi olarak giriş yapan şirketin durmaya niyeti yok gibi gözüküyor. Her ne kadar fiyat politikası ile hayal kırıklığı yaşatsa da Vivo modellerinin iyi bir fiyatlandırma ve pazarlama stratejisi ile ülkemizde güzel satış rakamları elde edebileceğini söyleyebiliriz. Bu anlamda telefon seçeneklerini genişleten üreticinin son tanıttığı modeli ise Vivo Y51 oldu.

Pakistan'da tanıtılan Vivo Y51, gücünü Qualcomm üretimi olan Snapdragon 665 yonga setinden alıyor. Bu işlemciye 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanının eşlik ettiğini de ifade etmiş olalım. 4.500 mAh gibi oldukça iyi sayılabilecek bir batarya kapasitesi ile gelen modelin bunu 18W hızlı şarj teknolojisi ile desteklemesi de tüketicileri bir hayli memnun edecek gibi gözüküyor. Kutusundan Android 10 işletim sistemi ile çıkacak olan cihaz arka tarafında ise dörtlü kamera sistemi ile raflardaki yerini alıyor.

Bu kısımda 48MP'lik ana kameraya 8MP ultra geniş açılı kamera, 2MP makro kamera ve 2MP derinlik sensörü eşlik ediyor. 6.38 inç Full HD+ AMOLED ekranı ile dikkat çeken Vivo Y51, ön kısmındaki damla çentik tasarımında 16MP'lik bir selfie kamerası bulunduruyor. 36.999 Pakistan rupisi olarak belirlenen fiyatın Türkiye ayağının ise vergiler hariç 1.660 TL olması bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar