500 TL Altındaki Nokia Modeli Satışa Sunuldu

500 TL Altındaki Nokia Modeli Satışa Sunuldu

Tuşlu telefon kullanmak isteyip, aynı zamanda günümüzün teknolojik imkanlarının da telefonda mevcut olmasını isteyenler için güzel haber. Nokia'nın çıkaracağı 2 yeni model tuşlu olacak ve 4G destekleyecek.

Eski telefon devi Nokia'nın yeni çıkan dokunmatik modellerle şansı pek yaver gitmedi. Bir zamanlar telefon sektöründe ilk sıralarda yer olan marka, şimdi de tuşlu modelde 2 yeni telefonuyla geliyor. Nokia 215 4G ve 225 4G isimli iki telefonun daha teknik özellikleri tam olarak bilinmese de, bu cihazların olası alıcılarının çoğunun çözünürlük veya yonga seti özellikleriyle çok fazla ilgilenmeyeceğini tahmin ediyoruz. 

Şimdilik, her ikisinin de polikarbonattan yapıldığını ve benzer bir genel şekle sahip olduğunu biliyoruz, ancak 225 4G tartışmalı olarak daha kaliteli ve kaygan bir tasarıma sahip olacağı tahmin ediliyor. Her iki telefonda da FM Radyo, LED el feneri ve depolama için microSD yuvasına sahip.

225 4G'nin arkasında 215 4G'de olmayan bir VGA kamera var. Ayrıca 225 4G'nin içinde işlemci olarak daha pil verimli bir yonga seti olduğu hakkında sızıntılar mevcut. Bu farklılıklar, telefonlar arasında fiyat farklılıkları olacağını düşündürüyor. Nokia 215 4G siyah ve yeşil renk seçeneklerine sahip. 215 4G' nin fiyatına gelecek olrusak yaklaşık 45 dolar olması tahmin ediliyor. Ülkemizde ise 450 TL civarında raflarda yerini bulabilir. 225 4G'nin ise 50 dolar olması tahmin ediliyor. Oda 500 TL civarında olabilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar