Apple HomePad Mini İle Çok İddialı Apple HomePad Mini İle Çok İddialı

Apple HomePad Mini İle Çok İddialı

Apple'ın dün gerçekleşen ''Hi, Speed'' çevrimiçi etkinliğine 3,3 inç uzunluğundaki HomePod Mini ile başladı. Daha sonra etkinliğe yeni çıkan iPhone 12 modellerinin tanıtımıyla devam etti. Bu haberimiz de HomePod Mini'nin özelliklerini sizlere açıklayacağız.

Apple'ın dün yapmış olduğu ''Hi, Speed'' etkinliğinde HomePod Mini'nin özelliklerinden de bahsetti. Akıllı ev cihazlarınızı da kontrol edebileceğiniz üründe Siri sesli kontrol donanımı da bulunuyor. Evin her bir üyesini sesinden tanıyabilecek olan Siri, mesaj okumak ve göndermek gibi çeşitli uygulamalarla etkileşim kurmak için iPhone'unuzdaki uygulamalarla eşleşebilir olacak.

Gizlilik hususunda dikkatli davranan Apple kullanıcıların izni olduğu taktirde sesinizi saklayıp, kullanıcıyı sesinden ayırt edebilecek. Ayrıca HomePod Mini üzerinden yapmış olduğunuz tüm işlemler şifrelenecek. 

Cihaz şimdilik Apple Music, iHeartRadio, radio.com ve TuneIn gibi uygulamaları destekliyor. Gelecekte ise Pandora ve Amazon Music de desteklenen uygulamalar arasında yer alacak. 

360 derecelik ses sunabilen cihazda, birden fazla HomePod Mini'yi birlikte kullanmak için eşleştirebilirsiniz.

Ayrıca arka tarafında aydınlatması bulunan cihazda dokunmaya duyarlı bir de üst panel bulunmakta. Hoparlör, tam kapsamlı bir dinamik sürücüye ve bazı ekstra bas sesleri için iki yüksek gezinimli pasif radyatöre sahiptir. 

HomePod Mini, 6 Kasım'da 99 dolara beyaz ve uzay grisi olarak siparişlere açık hale gelecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar